Skallkniv laget av stål. Takket være det kortere og fleksible bladet passer det perfekt for å skrelle frukt og grønnsaker, og for å skjære opp små ingredienser som hvitløk. En kniv for deg som krever presisjon og finesse. Laget av førsteklasses 5Cr15Mov rustfritt stål som sørger for god slitestyrke og ytelse. Det vakre pakkawood-håndtaket gir et komfortabelt og sikkert grep, mens den suverene balansen til bladet sikrer god brukervennlighet. Størrelse: 19,5 cm (blad 8,5 cm). Håndvask anbefales for å sikre en lang levetid.
• Laget av sertifiserte resirkulerte materialer
0.53 KG
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 234,00 | 228,00 | 222,00 | 216,00 | 212,00 | 208,00 |
Stål
| Artikkelnummer | V2613309 |
| Størrelse | 19.5 x 2.2 x 1.8 cm |
| Vekt | 70g |
| Trykkeflate | 30 x 10 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Tre |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Sertifikat for Recycled Claim Standard |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1172 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |