Elegant og praktisk oppbevaringskrukke i rillet glass som gir kjøkkenet et sofistikert uttrykk. Den kompakte størrelsen er perfekt for krydder, nøtter, te, kaffe eller andre tørre varer. Det lufttette lokket bevarer både friskhet og aroma. Tåler oppvaskmaskin og er laget i slitesterkt glass for daglig bruk. En del av Pilastro-serien fra Stelton, designet av Francis Cayouette en kolleksjon med rene linjer og diskret Art Deco-inspirasjon. Nyhet som kommer til lager månedsskiftet oktober/november.
| Artikkelnummer | X-525 |
| EAN | 5709846034730 |
| Designer | Francis Cayouette |
| Serie | Pilastro |
| Pleieråd | Tåler oppvaskmaskin. |
| Oppvaskmaskinsikker | Nej |
| Dimensjoner (BxH) | 11x10 cm |
| Diameter | 10 cm |
| Vekt | 287 g |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |