Nyt din nedkjølede drikke med dette settet bestående av 4 stk iskuber i rustfri stål. Kubene hjelper deg å holde smaken på din favorittdrikk uten at den blir tynnet ut. Settet kommer i en praktisk oppbevaringsboks. De er enkle å bruke: plasser dem i fryseren og de er klare til å bruke på 3 timer! Størrelse per iskube 2,5x2,5x2,5cm.
• Produsert i rustfritt stål
• Gjenbrukbar
• Iskald drikke!
1.5 KG
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 164,00 | 159,00 | 154,00 | 150,00 | 147,00 | 144,00 |
Sølvfarget
| Artikkelnummer | P911.082 |
| Størrelse | 6.3 x 6.3 x 3 cm |
| Vekt | 149g |
| Trykkeflate | 40 x 40 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2459 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |