Bøttehatt med moderne utseende og behagelig passform. Laget av 95% resirkulert bomull og 5% polyester. En størrelse 59 cm. En stilig beskyttelse mot solen. Denne trendy fiskerhatten kan brukes av alle. GRS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 100%.
Beige
| Artikkelnummer | 262162-357 |
| Materiale | Resirkulert bomull, Resirkulert polyester |
| Lengde | 35 cm |
| Diameter | 59 cm |
| Vekt | 55 g |
| Volum | 41009.5651 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |