Armbandsur Ferraghini Centurio med kronograf - Italiensk sporty design mikset med sveisisk presisjon. Stor kapsel (42 mm bred) med alle funksjoner for sporty mennesker, stoppeklokke, dato, hastighetsmåler, safirglass, vanntett (10 ATM) 100 meter og rem i rustfritt stål. Logoen er plassert på en etikett som er plassert på en gaveeske.
| Artikkelnummer | f21503 |
| Størrelse | ø 4,2 x 1 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Gummi, Glass |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.880 kg |
| Batterier | 1 x Knopf |
| Antal per innerlåda | 1 |
| Antal per ytterlåda | 1 |
| Opprinnelsesland | Schweiz |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 224 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |