A5 konferanse-/dokumentmappe laget av resirkulert polyester med glidelås og en avtakbar notatbok med 72 linjerte sider sukkerrørspapir. Mappen har et stort oppbevaringsrom og mindre lommer inni.
Sort
| Artikkelnummer | 2543203 |
| Størrelse | 17,8 x 23 x 2 cm |
| Materiale | Plast (rPET), Naturlig, Paper, Papir |
| Trykkeflate | Tampo: 3 x 1 cm. Transfer: 8 x 10 cm, DTF Transfer: 8 x 10 cm |
| Vekt | 0.515 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4692 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |