Ringperm med fargede memo-remser (25 av hver farge), gule, rosa og grønne klistrelapper (25 av hver farge).
| Artikkelnummer | 2886501 |
| Størrelse | 9,5 x 3,4 x 7,7 cm |
| Materiale | Paper, Papir |
| Trykkeflate | 4 x 3 cm |
| Vekt | 0.066 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 32867 |
| Inkommande v.42, 2026 | 30000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |