Paraplyen leveres med et polyestertrekk av RPET 190T pongee. Denne paraplyen har et metallskaft og en glassfiberramme, trehåndtak og borrelåslukking. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 16%.
Grå
| Artikkelnummer | 264471-003 |
| Materiale | Tre, Metall, rPET, Pongee |
| Lengde | 83 cm |
| Diameter | 102 cm |
| Vekt | 370 g |
| Volum | 555647.2095 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |