Vibe GRS-sertifisert R-ABS-penn har ultraglatt blekk med lav viskositet, noe som sikrer en eksepsjonelt smidig skriveopplevelse. Blekket flyter uanstrengt og gir flytende, luksuriøse streker ved hver bruk. Med en skrivelengde på 800 meter. Blekket er blått, og pennen er laget av 55 % resirkulert R-ABS, sertifisert for bærekraft.
0.04 KG
| Antall | 5 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 5,04 | 4,92 | 4,80 | 4,56 | 4,44 |
Svart
| Artikkelnummer | P611.3801 |
| Størrelse | 14.5 x ø 1.1 cm |
| Vekt | 8.3g |
| Trykkeflate | 30 x 5 mm |
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 84197 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |