Reiselommebok i skinn med metallplate. Optimal organisering: Med diverse rom og lommer har du alltid alt du trenger når du reiser, pent organisert og lett tilgjengelig.
Sort
| Artikkelnummer | 2906903 |
| Størrelse | 13 x 24,5 x 2,8 cm |
| Materiale | Skinn |
| Trykkeflate | Laser: 3 x 0,7 cm, Screen: 8 x 4 cm |
| Vekt | 0.247 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3062 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |