Uppblåsbar nakkepute. Fløyelsmykt materiale: Puten er laget av et fløyelsmykt materiale av høy kvalitet som føles behagelig mot huden. Ingen riper eller gnagsår, bare ren komfort.
| Artikkelnummer | 6312507 |
| Størrelse | 34 x 25 x 10 cm |
| Materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | 6 x 3 cm |
| Vekt | 0.087 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 9932 |
| Inkommande v.44, 2026 | 10000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |