Dartboard med 6 dart som kan spilles på begge sider og en metallløkke for feste.
Flerfarget
| Artikkelnummer | 54222mc |
| Størrelse | 40 cm x 1 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Paper, Polyethylen |
| Trykkeflate | 3 x 3 cm |
| Vekt | 1.143 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4532 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |