Moderne solbriller laget av resirkulert plast (rPET) med gjennomsiktige stenger i en stilig form. UV 400, filterkategori 3
| Artikkelnummer | 5546105 |
| Størrelse | 14,5 x 15,5 x 4,7 cm |
| Materiale | Plast (rPET), Polykarbonat |
| Trykkeflate | 3,5 x 1 cm |
| Vekt | 0.043 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 17080 |
| Inkommande v.38, 2026 | 10000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |