Fleecepledd 160GSM- EPE og PE for å gi et komfortabelt og praktisk piknikteppe.
4.24 KG
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 272,00 | 264,00 | 257,00 | 250,00 | 245,00 | 240,00 |
Marinblå
| Artikkelnummer | P459.095 |
| Størrelse | 33.5 x 6 x 19.5 cm |
| Vekt | 475g |
| Trykkeflate | 200 x 100 mm |
| Materiale | PEVA,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 276 |
| Nästa Leverans : 2026-05-21 | 2016 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |