Denne vannflasken laget av BPA-fri RCS-sertifisert resirkulert PET, er perfekt for dine daglige behov for påfyll av drikke. Den moderne og minimalistiske designen definerer den populære Baltimore-kolleksjonen, og gjør den både praktisk og visuelt tiltalende. PU-håndtaket sammen med lokket i rustfritt stål gir en raffinert touch. Tåler ikke oppvaskmaskin eller mikrobølgeovn, kun håndvask. Kun for kalde drikker. Sertifisert av RCS (Recycled Claim Standard), som garanterer at hele forsyningskjeden for resirkulerte materialer er sertifisert. Den totale andelen resirkulert materiale er basert på produktets totale vekt. Dette produktet inneholder 61 % RCS-sertifisert resirkulert PET.
• Bærehåndtak
• For kald drikke
• BPA fri
• Laget av bærekraftig rPET material
• PU detaljer
0.72 KG
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 88,00 | 86,50 | 84,00 | 82,00 | 79,50 | 78,00 |
Gjennomsiktig
| Artikkelnummer | V4330600 |
| Størrelse | 21.8 x ø 6.6 cm |
| Vekt | 113.9g |
| Trykkeflate | 25 x 70 mm |
| Materiale | rPET,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | SMETA,BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 8797 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |