Teknisk og pustende materiale. En kombinasjon av to polyesterstoffer: Hovedmateriale i "birds eye" og sidepaneler meshlignende materiale. Rund hals med innvendige forsterkede sømmer. Avtakbar etikett.
| Antall | 1 | 1000 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 59,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Fluorgul, solid svart
| Artikkelnummer | r65958y |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 140 g/m2, Contrast fabric, Mesh med cool fit fi |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 40x62x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159679530 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 176 |
| M | 29 |
| L | 44 |
| XL | 15 |
| 2XL | 48 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |