Teknisk og pustende materiale. Raglanerme i kontrastfarge. Rund hals med forsterkede sømmer i kontrastfarge. Avtakbar etikett.
| Antall | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 56,00 | 55,00 | 54,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Hvit, marineblå
| Artikkelnummer | r66508a |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Male |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Mesh med cool fit finish i 100% Polyester, 140 g/m2 |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9kg |
| Emballasje | 40x63x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159680215 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| S | 29 |
| M | 0 |
| L | 0 |
| XL | 0 |
| 2XL | 5 |
| 3XL | 19 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |