Teknisk langermet t-skjorte med raglan. Matchende overlock i ermene (uten sidesømmer). Dekkede sømmer i kragen. Pustende, lettvaskende og lett tørkende stoff. Avtakbar etikett.
| Antall | 1 | 250 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 55,00 | 54,00 |
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 12 | |
| 4 | |
| 8 |
Fluorgul
| Artikkelnummer | k04151c |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | Kids |
| Opprinnelsesland | BANGLADESH |
| Materiale | Piqué strikk i 100% Polyester, 150 g/m2 |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 7kg |
| Vekt | 6.6kg |
| Emballasje | 32x45x28cm |
| GTIN / EAN | 8713159695837 |
| GPSR-Informasjon | Gor Factory s.a. Ctra. Santomera / Abanilla Km 8.8 30620 Fortuna - Murcia - Spain |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 4 | 27 |
| 8 | 42 |
| 12 | 41 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |