Julesokker laget av koselig mikrofiber. Passer for skostørrelser opp til 41.
Flerfarget
| Artikkelnummer | 74319mc |
| Størrelse | 23 x 8 x 27 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 5 x 8 cm |
| Vekt | 0.160 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Inkommande v.37, 2026 | 6000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |