Slitesterkt multiverktøy med 11 funksjoner. Med aluminiumsboks og verktøy i rustfritt stål. Verktøyene inkluderer: spisstang, vanlig tang, avbiter, kniv, philips skrujern, flatt skrujern, sag, boksåpner, flaskeåpner, avisoleringsstang og karabinkrok. pakket i en gaveeske.
2.66 KG
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 326,00 | 317,00 | 309,00 | 300,00 | 294,00 | 288,00 |
Svart
| Artikkelnummer | P221.331 |
| Størrelse | 10.5 x 4.1 x 2.2 cm |
| Vekt | 225g |
| Trykkeflate | 8 x 40 mm |
| Materiale | Aluminium,Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1594 |
| Nästa Leverans : 2026-10-20 | 3000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |