Aluminiums multiverktøy, håndtak med svarte detaljer, 14 funksjoner, pakket i en svart 600D veske.
2.41 KG
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 180,00 | 176,00 | 171,00 | 166,00 | 164,00 | 160,00 |
Sølvfarget
| Artikkelnummer | P221.132 |
| Størrelse | 10 x 4.5 x 2 cm |
| Vekt | 238.8g |
| Trykkeflate | 6 x 30 mm |
| Materiale | Rustfritt stål,Aluminium |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold sikkerhetslovgivning for tysk mat, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 762 |
| Nästa Leverans : 2026-06-02 | 2000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |