Lommeskrutrekker med 6 bits av høy kvalitet. Lett å ta med seg i lommen når det trengs. Inkluderer Including H3, H4, H5, H6, PH2 og SL5. Pakket i FSC®-blandet emballasje.
• Sterk og holdbar
• Multifunksjonsverktøy
• Svarte aksentdetaljer
• Lommestørrelse
0.84 KG
| Antall | 5 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 107,00 | 105,00 | 102,00 | 98,50 | 97,50 | 95,00 |
Svart
| Artikkelnummer | P514.5201 |
| Størrelse | 8.7 x 3.5 x 1.8 cm |
| Vekt | 74.9g |
| Trykkeflate | 40 x 10 mm |
| Materiale | Stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Overhold direktivet om nikkelfrigivelsesmetode BS EN 1811:2012 og A:2015, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://gearxtools.com/nl/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 4466 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |