Handlenett med korte bæreremmer. Oeko-Tex® STANDARD 100-certifierad, 140 g/m².
Hvit
| Artikkelnummer | 6254706 |
| Størrelse | 38 x 0,3 x 41 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Screen: 27 x 26 cm, DTF Transfer: 25 x 20 cm: DTG Digital Transfer: 30 x 30 cm |
| Vekt | 0.067 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 165200 |
| Inkommande v.33, 2026 | 100000 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |